بروز رسانی:16-03-2016 20:13

نکات مهم

در حال حاضر 5 مهمان حاضر
 
در راستای مبارزه با قاچاق طلا
جمع آوری طلای خارجی از طلا فروشی های سطح استان چاپ پست الكترونیكی
سه شنبه ، 2 اسفند 1390 ، 11:31

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کهگیلویه و بویر احمد، کارشناسان اداره کل استاندارد از کلیه مراکز عرضه طلا در سطح استان بازرسی داشتند.

درخصوص مبارزه با قاچاق طلا در سطح استان جلسه ای در تاریخ 14/10/90 با حضور مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان مهندس محمدی و رؤسای اتحادیه های طلا فروشان شهرستان گچساران و بویراحمد برگزار شد. و همچنین یک دوره آموزشی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با محوریت مبارزه با قاچاق طلا در اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تشکیل گردید.

مدیر کل استاندارد مهندس محمدی بیان داشت پس از ابلاغ اخطاریه های متعدد که در چند نوبت به کلیه طلا فروشان داده شد و با پایان مهلت های داده شده با تشکیل یک تیم ویژه بازرسی با محوریت اداره کل استاندارد و همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت، سازمان تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی و بازرسان مجامع امور صنفی با هدف جمع آوری طلای خارجی در تاریخ 24 و 25 بهمن ماه از کلیه واحد های عرضه طلا در سطح استان بازرسی به عمل آمد که در این بازدید هیچگونه طلای خارجی کشف نگردید

مدیرکل استاندارد خاطر نشان کردکه واحد های عرضه طلا همچنان تحت نظارت محسوس و نامحسوس بازرسان این سازمان قرار داشته و در صورت مشاهده هر گونه طلای خارجی ضمن ضبط طلای مکشوفه متخلفین را به مراجع قضایی معرفی خواهند نمود.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی